שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות שעשויות לעלות בראשכם לגבי האתר.

אסקייפד הוא אתר חינמי בו אתם יכולים לנהל מעקב מסודר אחרי חדרי הבריחה בהם ביקרתם. בנוסף ניתן לנהל רשימה של החדרים שאתם מתכננים לעשות. באפשרותכם למלא המון מידע! זמן היציאה מהחדר, דירוג, הערות ואפילו להוסיף תמונה!
ממש לא! יש למלא אך ורק את שם החדר, כל השאר הנם רשות.
בהחלט! ניתן לערוך כל שדה למעט שם החדר. בעמוד ההוספה יש ללחוץ על כל שדה שברצונכם לערוך ותוכלו לעשות זאת מיידית.
באפשרותכם להגדיר את הפרופיל שלכם בתור שני מצבים: פומבי - כלומר אנשים יוכלו לצפות בפרופיל שלכם ובמידע שהזנתם. ניתן לבחור איזה פרטים תרצו לשתף; או פרטי - כלומר רק אתם תוכלו לצפות בעמוד שלכם. במידה ובחרתם בפרופיל פומבי, אנו נפרסם את ההערות/תמונות/דירוגים שלכם בעמודי החדרים. שימו לב שבאפשרותכם לשנות את מצב הפרופיל שלכם בכל עת בעמוד ההגדרות.
אנו עובדים לפי אלגוריתם חכם המשכלל את דירוג החדרים ביחס לכמות ההצבעות. כלומר, חדר בו הוצבע פעם אחת דירוג 10, לא ידורג 10 מכיוון שלציון אין מספיק משקל. כלומר, לכל חדר יש ציון יחסי בהתאם לדירוג הממוצע באתר ולמספר המדרגים.
מדי חודש נפתחים עשרות חדרים חדשים, לכן חשוב לעדכן את מסד הנתונים. כל אחד יכול להוסיף חדר - בעמוד הראשי, בטופס הוספת החדר, ישנו כיתוב "חדר חסר?", לחיצה עליו תפתח טופס בו תוכל ולמלא את פרטי החדר. לאחר השליחה, אנו המנהלים והמפקחים נעבור על פרטי החדר ונאשר או נדחה את הבקשה. כשתתבצע פעולה, אתם תקבלו התראה על כך באתר ובמייל.
זהו פיצ'ר חדש המאפשר לכם להוסיף מספר חדרים במכה, אם אתם חדשים באתר ורזומה החדרים שלכם גדול. לאחר ההוספה תוכלו בהמשך לערוך את המידע הספציפי לכל חדר.
משתמשים עם תג תורם הם משתמשים שתרמו כל סכום לתחזוק המערכת. כאמור, אסקייפד הוא פרוייקט של חייל עצמאי בהתנדבות. אם גם ברצונכם לקבל תג תורם, הנכם מוזמנים לתרום בפייפאל: [email protected].