ירון סילבס
כללי
 • ברחתי 40 פעמים
 • מתכנן 7 חדרים
ביקורות אחרונות
 • אחלה חדר, חדיש, טכנולוגי, חידות בסה"כ חמודות. שווה ביקור. קצת יקר לטעמי
  אגרבה
 • חדר מאכזב בסה"כ. אחרי קוהינור שהיה החדר הראשון שלנו באותו מתחם, הגענו עם ציפיות שהוא יהיה חמוד לפחות כמוהו. התפאורה מאוד חלשה, מאכזבת, לא הרגשנו אפילו קרוב לבית מלון אלא יותר לבניין משרדים נטוש. החידות מאתגרות בין היתר בגלל מסיחים והזרימה לא מי יודע מה בחדר. האווירה הכללית די מאכזבת ואפילו החידות לא כיפיות במיוחד לפתירה (מנעולים בעיקר). חדר עם מינימום טכנולוגיה. בשורה התחתונה - אכזבה
  מלון פייר חיפה
 • חדר מהנה עם תפאורה מאוד יפה ומתאימה, חידות מאתגרות ויחד עם זאת ניתן להגיע לפיתרון בעצמך לאחר קצת מחשבה. יש טוויסט נחמד מאוד בחדר. חוויה מומלצת מאוד.
  המוזיאון
 • חדר קצת מיושן, חידות לא רעות, העיצוב קצת מבאס. היציאה מהחדר בהחלט מעניינת ושונה. לא מאסט אבל על הדרך...
  מבצע זעפרן
 • היינו שניים, חדר מעוצב ומאתגר. שווה בהחלט.
  לנקות את מר ריצ'באום
תמונות אחרונות
חדרים (40)
# שם מיקום זמן יציאה תאריך דירוג תמונה הערות
1 קוהינור חיפה 47 לפני 3 שנים 8 צפייה היינו שניים, חדר ראשון שלנו. זרם היטב, חידות מעניינות. מומלץ.
2 פרויקט איקס תל אביב 59 לפני 3 שנים 10 צפייה היינו שניים, חדר שני שלנו, מאתגר מאוד, מושקע, כיף.
3 שוד בנק חיפה 65 לפני 3 שנים 8 צפייה היינו שניים, חדר שלישי, מתאגר אולי קצת יותר מדי. לא הכי אינטואיטיבי. נזקקנו לשניים-שלושה רמזים
4 המחלקה הפסיכיאטרית נשר 70 לפני 3 שנים 9 צפייה היינו 7 (קצת יותר מדי), היה מאתגר, חדר כייפי עם תפאורה יפה וכניסה נחמד לחדר. אהבנו.
5 קרקס האימה קריית ביאליק 60 לפני 3 שנים 9 צפייה היינו שניים, חוויה נהדרת, אווירה, חידות, בעלים/מפעילים מקסימים
6 הטינה חיפה 58 לפני 3 שנים 6 צפייה היינו שניים, החדר בגדול היה משעמם, לא הרים אדרנלין והמפעילה היתה נוראית - פחות או יותר פתרה איתנו את ה"חידות" בסוף במכשיר הקשר
7 תא טרור קרית מוצקין 58 לפני 3 שנים 6 -היינו שלושה, חלל אחד, תפאורה קצת חלשה. החידות והתפאורה לא ממש קשורות לנושא. החידות לא אינטואיטיביות וזורמות. לא חובה
8 המרדף אחרי המיליון ירושלים, חיפה 50 לפני 3 שנים 9 צפייה חדר כיפי, היינו שניים וזה מספיק. החידות מאוד זורמות ונחמדות. חדר קליל, אחלה תפאורה, מעברים יפים ויציאה מגניבה. אהבנו.
9 בוגדי הכתר חיפה 45 לפני 3 שנים 7 צפייה היינו שלושה שזה סבבה לחדר הזה, חדר עם חידות חמודות ומאוד הגיוניות ופתירות. מי שמחפש אתגר מטורף לא ימצא כאן. מי שמחפש חוויה קלילה וזורמת - זה המקום!
10 טמפל ראן חיפה 66 לפני 3 שנים 8 צפייה היינו 2, חדר מאתגר עם חידות טובות (לאוהבי החידות). תפאורה יפה שמכניסה לאווירה (הכל בעבודת יד). מומלץ.
11 גיבורים נתניה 40 לפני 3 שנים 10 צפייה היינו שניים, חדר כיפי, תפאורה תואמת לנושא ומוקפד, חידות הגיוניות וזורמת, יש ערך מוסף לחדר הזה. תענוג.
12 הבריחה מונציה נתניה 54 לפני 3 שנים 8 צפייה היינו שניים, חדר נחמד מאוד, חידות הוגנות, אווירה נעימה, שווה ביקור.
13 הצלצול (לשעבר צלצול האימה) חיפה, ירושלים 41 לפני 3 שנים 10 היינו שלושה, שזה מספיק לחדר הזה. אני עם נסיון של 12 והאחרים פעם ראשונה, אווירה נהדרת מתאימה לסרט, חידות הוגנות וזורמות (רמה בינונית), כיף ומומלץ. חווייתי. המפעיל היה נהדר והתקשורת איתו נעשית בדרך מעניינת מאוד. אהבנו!
14 כור גרעיני רמת ישי 65 לפני 3 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר מאתגר. צריך להפעיל את הראש. הוא לא אינטואטיבי כך שצריך לחשוב קצת מחוץ לקופסא. תפאורה וחידות שתואמות את הנושא. מומלץ.
15 האגדה מספרת רמת ישי 75 לפני 3 שנים 10 צפייה היינו שניים, חדר מאתגר למתחילים+, תפאורה יפה מעולם האגדות לאורך כל הדרך, חידות הוגנות ומעניינות. מפעילות נהדרות! מומלץ.
16 תעלומת הבית הנטוש נשר 59 לפני 3 שנים 10 צפייה חוויה נפלאה, היינו שלושה (אחת מתחילה, שניים מנוסים יותר) - מספיק בהחלט. תפאורה נהדרת, חידות זורמות והוגנות אך יחד עם זאת מאתגרות, מפעילה מצויינת. כיף גדול.
17 החקיין חיפה 50 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, מספיק בהחלט. חדר מהדור הישן ללא טכנולוגיה אך עם הרבה חוכמה. אווירה קריפית כניסה נחמדה לחדר וחידות הוגנות וזורמות. היציאה סטנדרטית מינוס. מומלץ לאוהבי הקריפיות.
18 אקסקליבר נשר 53 לפני 2 שנים 10 צפייה היינו שלושה, מתאים בדיוק לחדר. החדר כיפי, זורם, מושקע, חידות מעניינות ומאוד מתאימות לנושא. חוויה נהדרת. מומלץ בחום!
19 סוד הגלריה חיפה 47 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר מהדור הישן אך עדיין כיפי. התפאורה תואמת את הנושא, החידות עם מחשבה קצת מחוץ לקופסא, יחד עם זאת הוגנות וזורמות. לא חדר חובה אבל מומלץ לבקר בהחלט!
20 פסיכודלי חיפה 41 לפני 2 שנים 10 צפייה היינו שניים, חדר מושקע עם רעיונות מעניינים מאחוריו. ניכרת השקעה רבה בתפאורה שמתאימה לנושא גם רעיונית. כניסה חמודה ומקורית, אלמנט מעניין שהיה בחדר והפתיע, חידות הוגנות וזורמות, חוויה כיפית ומומלצת.
21 דה וינצ'י (לשעבר תעלומות דה וינצ'י) חיפה, אילת 52 לפני 2 שנים 10 צפייה היינו שניים, חדר נהדר עם תפאורה שתואמת את הנושא, חידות זורמות, הוגנות וכיפיות. מאתגרות במידה. המפעיל והבעלים חנוכה כרגיל נהדר. מומלץ.
22 המשחק האחרון חיפה 37 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שלושה, האווירה והתפאורה מצויינים, החידות לטעמי ברמה די קלה (לראיה 37 דק'), אבל האווירה מפצה על הכל. חדר מומלץ.
23 אובססיה קצרין 45 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר עם תפאורה נהדרת, חידות כיפיות (ליניאריות) ודי זורמות. המפעיל היה אחלה. מומלץ בחום.
24 קארטו רעננה, ראש פינה 66 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר מאוד מאתגר. החידות פחות זרמו לנו. אבל החדר בהחלט הגיוני עם קו עלילה יפה ואלמנטים יפים בחדר. בהחלט מומלץ.
25 סוד הגילגל קצרין 31 לפני 2 שנים 8 צפייה היינו 2, חדר מיוחד מאוד ושונה בעיצוב, מאוד חוויתי. רמת החידות קלה, לראיה סיימנו ב-31 דק'. מומלץ למשפחות עם ילדים.
26 סוף העולם נס ציונה 50 לפני 2 שנים 10 צפייה היינו שניים, חוויה נהדרת. חדר מיוחד עם אלמנטים נהדרים. כיף אמיתי. שווה כל רגע. מסע בתוך חדר עם תפאורה מושקעת, עלילה נהדרת ומתפתחת וחידות זורמות והגיוניות. אנחנו עם נסיון של כ-25 חדרים, היה לנו זורם, אני מניח שללא מנוסים זה יהיה מאתגר. מומלץ בחום!
27 נמלטים ראשון לציון 55 לפני 2 שנים 9 צפייה חדר עם תפאורה שמתאימה לנושא, חידות מאתגרות ברמה בינונית+ וקשורות לנושא, בהחלט מומלץ. היינו שניים.
28 אחוזת השכן ראשון לציון 44 לפני 2 שנים 10 צפייה היינו שניים (נסיון של כ-25 חדרים), חדר עם תפאורה נהדרת, כניסה מפתיעה ומקורית, חידות שמתאימות לנושא, הגיוניות וזורמות. החוויה פשוט כיפית. מומלץ בחום! המפעילה היתה נהדרת.
29 בריחה מהפנינה השחורה חיפה 32 לפני 2 שנים 5 צפייה היינו שלושה, חדר מהדור הישן, תפאורה בסדר, חידות סבירות, הצלחנו לסיים ב-32 דק' כי פשוט דילגנו על 4-5 חידות (חבל שזה מתאפשר). המפעיל היה בסדר. החדר יכול להיות נחמד למתחילים. מנוסים לא כדאי.
30 נפילת הפנטגון חיפה 58 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שלושה, חדר מאתגר וכיפי מאוד מושקע. מומלץ בחום!
31 התקליט האבוד חיפה 35 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר קליל זורם וכיפי. אווירה נהדרת. שווה.
32 הספוג הצהוב חיפה 33 לפני 2 שנים 8 צפייה היינו שניים, נחמד. יותר מתאים לילדים לטעמי.
33 אבק שריפה מעונה 50 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, אחלה חדר, מאתגר למתחילים יותר זורם למנוסים, סיפור יפה, תפאורה יפה וחידות שמתאימות לסיפור. אין מנעולים. מומלץ.
34 הג'וב היווני חיפה 42 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו 4, קצת צפוף לעיתים. אני חושב ש-3 זה אידיאלי. חדר מושקע מבחינת תפאורה, חידות מעניינות ש"משתמשות" בסיפור ובתפאורה כראוי. אלמנטים כיפיים. בהחלט מומלץ!
35 בחזרה לעתיד חיפה 30 לפני 2 שנים 8 צפייה היינו שלושה, עם ניסיון של 35 חדרים זה היה חדר קליל שנגמר ממש מהר. הכל תיק תק, כמעט ולא נתקענו. תפאורה נחמדה, חידות חמודות אך לא היה אתגר ממשי. נחמד למתחילים.
36 לנקות את מר ריצ'באום אבן יהודה 50 לפני 2 שנים 9 צפייה היינו שניים, חדר מעוצב ומאתגר. שווה בהחלט.
37 מבצע זעפרן רעננה, ראש פינה 54 לפני 2 שנים 7 צפייה חדר קצת מיושן, חידות לא רעות, העיצוב קצת מבאס. היציאה מהחדר בהחלט מעניינת ושונה. לא מאסט אבל על הדרך...
38 המוזיאון הוד השרון 59 לפני 2 שנים 10 צפייה חדר מהנה עם תפאורה מאוד יפה ומתאימה, חידות מאתגרות ויחד עם זאת ניתן להגיע לפיתרון בעצמך לאחר קצת מחשבה. יש טוויסט נחמד מאוד בחדר. חוויה מומלצת מאוד.
39 מלון פייר חיפה חיפה 63 לפני 2 שנים 5 חדר מאכזב בסה"כ. אחרי קוהינור שהיה החדר הראשון שלנו באותו מתחם, הגענו עם ציפיות שהוא יהיה חמוד לפחות כמוהו. התפאורה מאוד חלשה, מאכזבת, לא הרגשנו אפילו קרוב לבית מלון אלא יותר לבניין משרדים נטוש. החידות מאתגרות בין היתר בגלל מסיחים והזרימה לא מי יודע מה בחדר. האווירה הכללית די מאכזבת ואפילו החידות לא כיפיות במיוחד לפתירה (מנעולים בעיקר). חדר עם מינימום טכנולוגיה. בשורה התחתונה - אכזבה
40 אגרבה נשר 60 לפני 2 שנים 8 אחלה חדר, חדיש, טכנולוגי, חידות בסה"כ חמודות. שווה ביקור. קצת יקר לטעמי